#1 2012-02-27 20:38:34

Wojaks

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2012-01-31
Posty: 4
Punktów :   

Problem z niszczeniem bloków|| Skarga na KidModa Makardo

Więc sprawa ma się tak, zalogowałem się dziś na serwerze i nagle poczułem że pora na zmiany więc pełen energii zaplanowałem przebudować mój nudny domek. I już na samym początku "SUPRAJS" mogę niszczyć wszystkie bloki poza postawionymi przed wejściem dyniami Pojawia się jakiś komunikat o tym że nie mam prawa do tych bloków (tylko te 3 dynie, reszta jest ok). No nic pomyślałem, KidMod jest "ON" to na 100% zaraz mi to naprawi. Nic bardziej mylnego, nie dość że ignorował moje prośby przez ponad pół godziny (wolał bawić się na świecie pvp) to gdy w końcu zaszczycił mnie swoją obecnością po chwili napisał że działka nie jest moja. Faktycznie zauważyłem że kolega również może budować na mojej działce ale nie przeszkadzało mi to gdyż już jakiś czas temu chciałem połączyć z nim działkę. Wracając do Makardo, przyleciał, powiedział że działka nie jest moja (to dlaczego przez ostatni miesiąc była i czemu mogę na niej budować) następnie dał mi wyraźnie do zrozumienia że ma  mnie w dupie...

Po pierwsze: może ktoś naprawić ten błąd z dyniami?
Po drugie: czy takie zachowanie moda jest właściwe?? Oceńcie sami.

Ostatnio edytowany przez Wojaks (2012-02-27 20:39:56)

Offline

 

#2 2012-02-28 22:23:03

weereek

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2012-01-22
Posty: 8
Punktów :   

Re: Problem z niszczeniem bloków|| Skarga na KidModa Makardo

kid modzi nie byli w stanie ci w zaden sposob pomoc, nie maja takich uprawnien. kieruj to do administracji

Offline

 

#3 2012-02-29 21:51:28

Wojaks

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2012-01-31
Posty: 4
Punktów :   

Re: Problem z niszczeniem bloków|| Skarga na KidModa Makardo

Tyle się sam domyśliłem, przede wszystkim chodzi mi o to że zamiast napisać że nie może mi pomóc cały czas utrzymywał że wszystko jest w jak najlepszym porządku a do tego pokazywał "swoją wyższość" nad zwykłym graczem pokazując że on nie ma zamiaru nic zrobić bo mu się nie chce.

Offline

 

Administrator: booom951
Moderatorzy: WredNyy, JuruPL


Special Thanks to MyszolBudowniczy

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plzdjęcia online materace rehabilitacyjne zaproszenia-na-pierwsza-komunie-swieta.eu