#1 2012-02-02 17:40:40

Erd

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2012-02-02
Posty: 3
Punktów :   

Skarga na Loczek 123

Piszę to bo nie lubię jak ktoś taki pełni funkcję jak kidmod. Loczek 123 zamiast pomagać nowym graczom, zniszczył mój ogródek po czym wylogował się. Po powrocie nawet nie przeprosił i mówił że mam niezabezpieczony ogródek(przed adminami i kidmodami chyba się nie da tego zrobić), z tego co wiem inni gracze nie mogą niszczyć mojej działki.

Offline

 

#2 2012-02-02 20:08:40

Loczek123

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2012-01-25
Posty: 3
Punktów :   

Re: Skarga na Loczek 123

Witam.Na start przepraszam za to ale
Byłem na z/w ktoś mnie popchał i podeptałem nasionka nie pamiętam czego po powrocie oddałem to co miałem w eq.

Offline

 

#3 2012-02-03 08:29:33

Erd

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2012-02-02
Posty: 3
Punktów :   

Re: Skarga na Loczek 123

hahahahh Ale wymówka, gratuluję pomysłowości ale tak łatwo się nie wykręcisz mam naocznego świadka, który potwierdzi moją wersję wydarzeń. Nikt cb nie popychał, na tym serwie się nie da podeptać nasion, ty to rozwaliłeś i i uciekłeś jak dziecko bez słowa.

Offline

 

#4 2012-02-03 14:33:31

weereek

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2012-01-22
Posty: 8
Punktów :   

Re: Skarga na Loczek 123

twoj ogrodek -tak nazywasz niewielki obszar niezabezpieczony i w dodatku przy samym chodniku. robisz wielkie hallllllooooo o pare sztuk zboza (czy tam melonow badz dyn) i wedlug mnie to ty sie zachowujesz jak dziecko czepiajac sie takich glupot.
slabo. jak ktos ci ukradnie sztuke bruku albo co gorsze - zwiru to tez polecisz na forum to napisac? wielka strata.
ogarnij sie Erd

pozdrawiam, weereek

Offline

 

#5 2012-02-03 19:21:16

Erd

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2012-02-02
Posty: 3
Punktów :   

Re: Skarga na Loczek 123

Weereek, nie twoja sprawa.
Tu nie chodziło o nasiona itp., ale o samo zachowanie Loczka123 jako KidMod'a.  Myślę, że KidMod powinien być normalny, a nie niszczyć czyjąś własność. Po 1 nie da się zadeptać ogródka. (sprawdzone)
Po 2 nie rozumiem w tym przypadku użycia słowa niezabezpieczony. Nie rozumiem czego wszyscy bronią Loczka, kiedy to on zawinił. Wystarczyłoby, żeby chociaż szczerze przyznał się do winy i przeprosił.
pozdrawiam, Erd ;D

Offline

 

#6 2012-02-04 12:18:47

weereek

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2012-01-22
Posty: 8
Punktów :   

Re: Skarga na Loczek 123

Erd to również moja sprawa, tez to sprawdziłam i uwierz lub nie ale każdy gracz ci moze to zdeptać. nie mam pojecia jak ty to sprawdzales, ale popros kogos zeby przy tobie NASKOCZYL na zboze, a nie tylko przeszedl. wtedy się o tym przekonasz.
takie rzeczy zdarzają sie przypadkiem, a ty robisz wielki problem z tego.
daj wokół tego plotek, bedzie mniejsze prawdopodobieństwo że ktos ci zniszczy, skoro tak ci na tym zalezy.
pozdro, weereek

Offline

 

Administrator: booom951
Moderatorzy: WredNyy, JuruPL


Special Thanks to MyszolBudowniczy

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plzdjęcia online materace rehabilitacyjne zaproszenia-na-pierwsza-komunie-swieta.eu